قزوین جابز
قزوین جابز

آزمون استخدامی نفت بهران

بسمه تعالی

 

«دعوت به همکاری»

 

شرکت نفت بهران به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در دفتر مرکزی و پالایشگاه، از افراد متخصص، متعهد و با انگيزه از طريق برگزاری آزمون کتبی (عمومی و تخصصی)، مصاحبه و سنجش سلامت به صورت قرارداد کار مدت معین و پیمانکاری با شرايط ذيل دعوت به همکاری می‌نماید.

شرایط عمومی

o متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور

o متعهد و معتقد به نظام جمهوری اسلامی

o دارا بودن ملیت ایرانی

o دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت از آن (نوع معافیت از خدمت مغایر با توانایی های شغلی مورد نیاز نباشد)

o عدم همکاری و عضویت در گروه های غیر قانونی

o عدم تعهد خدمت در دستگاه ‌ها، مؤسسات و شرکت‌های دولتی و غیر دولتی

o فقدان سوء پیشینه کیفری

o برخورداری از سلامت جسمی و روحی و عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

o دارا بودن شاخص هایی از جمله ارزشی، انقلابی، شهره به خوشنامی و پاکدستی

o اخذ تائیدیه صلاحیت های عمومی، اعتقادی و اخلاقی از هسته مرکزی گزینش بنیاد مستضعفان و طی فرآیند تائیدیه مرکز حراست پس از طی مراحل جذب و استخدام

تذكر: نوع همکاری قرارداد پیمانکاری(برونسپاری) و از نظر بیمه و بازنشستگی تابع قوانین سازمان تامین اجتماعی است.

o داوطلبین تا تاریخ 1400/11/14 فرصت خواهند داشت با مراجعه به این  لینک  نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر به این لینک شرایط دعوت به همکاری مراجعه نمایند.

o تمامی مراحل استخدامی و نتایج آن، صرفاً از طریق سیستم ارسال پیام کوتاه یا از طریق سایت به داوطلبان واجد شرایط اعلام خواهد شد. لذا خواهشمند است از هرگونه تماس تلفنی و مراجعه حضوری خودداری فرمائید.

o محل سکونت داوطلبین استخدامی باید صرفاً در محدوده “استان تهران” باشد.

تبصره: داوطلبین استخدامی برای توابع شرکت بهران 1-کارخانه فورفورال شوشتر و پایانه بندری 2- کارخانه صنایع شیمایی تابکم 3- کارخانه به تام روانکار 4- توزیع مویرگی بازرگانی بهران بایستی صرفا به ترتیب بومی 1- خوزستان، 2- قزوین، 3- شهرستان ساوه و 4- استان اصفهان یا خوزستان باشند.

o میزان سابقه کار مرتبطداوطلبان استخدامی برای مشاغل جوشکار و برقکار حداکثر تا 3 سال، به حداکثرسن تعیین شده قابل افزایش خواهد بود.

میزان سابقه کار داوطلبان استخدامی برای شغل نگهبانی در صورت تشخیص واحد مربوطه مبنی بر احراز مهارت های تخصصی حداکثر 10 سال به سن تعیین شده قابل افزایش خواهد بود.

o سن متقاضیان محترم خانواده های معظم شهدا، ایثارگران ، جانبازان، بسیجیان فعال پایگاهها و حوزه های مقاومت بسیج(با ارائه گواهی معتبر) و همچنین فرزندان همکاران بازنشسته و یا در شرف تسویه حساب، حداکثر تا 5 سال به حداکثر سن تعیین شده قابل افزایش خواهد بود.

o تذکر: با احتساب شرایط فوق سن داوطلبان شغل نگهبان نبایستی از 45 سال بیشتر شود

o میزان سابقه کار پرسنل پیمانکار شاغل در نفت بهران در صورت احراز سایر شرایط برای تمامی مشاغل فوق الذکر، به حداکثر سن تعیین شده قابل افزایش خواهد بود.

o در صورتی که این شرکت در هر یک از مراحل استخدام متوجه عدم صحت اطلاعات ثبت شده توسط داوطلب در سایت یا عدم تطبیق هر یک از شرایط اعلامی خود در آگهی، با شرایط واقعی داوطلب گردد، از ادامه فرآیند جذب ممانعت بعمل آمده و موضوع همکاری کن لم یکن تلقی می‌گردد.

o همکاران پیمانکار شاغل در گروه بنیاد مستضعفان می توانند از امتیاز” استفاده از ظرفیت های داخلی از طریق جا به جایی سازمانی،گردش شغلی، جا به جایی بین شرکت های هلدینگ و… برخوردار گردند.(با انتخاب گزینه های مربوطه در فرم ثبت نام آنلاین)

o هر گونه جذب، استخدام، انتقال و جابجایی بستگان سببی و نسبی شاغل در شرکت ممنوع می باشد.

 

 

 

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *